Новини Львівщини

22 Червня, 2017 р., 10:39
Днями у м. Чорноморську Одеської області завершилися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. Збірна депутатів Львівської області у загальнокомандному комплексному заліку посіла 8 місце. Індивідуальну нагороду виборола депутат Любов Орищишин.
22 Червня, 2017 р., 10:38
Сьогодні у Архикатедральній базиліці Успення Пресвятої Діви відбувся чин єпископської хіротонії о. Едварда Кави.
22 Червня, 2017 р., 10:03
21 червня, Львівська обласна державна адміністрація спільно з ДАБІ у Львівській області організували зустріч, з метою роз’яснення внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності в частині отримання дозвільних документів.
22 Червня, 2017 р., 09:58
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до мешканців міста Львова та запевнив їх в тому, що питання утилізації сміття буде вирішено, яке є актуальним для міста понад рік, і Уряд не залишить містян один на один з небезпекою. Про це Глава Уряду сказав в ході засідання Уряду.
22 Червня, 2017 р., 09:54
Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету в сумі 26,2 млн грн на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, а також тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.
22 Червня, 2017 р., 09:53
З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 433,4  тис грн.
21 Червня, 2017 р., 16:22
Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 15.06.2017 № 889 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Новороздільський індустріальний парк".
21 Червня, 2017 р., 10:48
З метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 21 червня в період з 14:50 до 15:00 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Відтак, увімкнуть електросирени.
21 Червня, 2017 р., 10:46
20 червня, на Львівщині розпочались громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробних заводів.
21 Червня, 2017 р., 10:43
У вівторок, 20 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із членами родин Героїв Небесної Сотні щодо вирішення питань соціального забезпечення та підтримки родичів загиблих активістів Революції Гідності, а також належного вшанування пам’яті патріотів.