Новини Львівщини

05 Лютого, 2018 р., 15:22
За минулий 5 тиждень (29.01-04.02) в області захворіло на грип та  гострі респіраторні  інфекції 10 982 осіб, що на 1 453 випадки більше, як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 435,9 при епідемічному порозі 559,7.  У м. Львові за цей же період захворіло відповідно 3 496 (5 тиждень) та 4 112 (4 тиждень) осіб, інтенсивний показник на останньому тижні був 547,8 при епідпорозі 757,54. Перевищення епідемічних порогів у вікових групах не зареєстровано.  Протягом 5 тижня з діагнозом ГРІ в інфекційні стаціонари області госпіталізували 207 осіб (1,9%). Станом на 02.02.2018р. у Львівській області отримали щеплення проти грипу 3 870 осіб, в т.ч. з групи ризику 3 418 осіб.
05 Лютого, 2018 р., 15:21
Продовжуються роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди увечері 3 лютого та в ніч на 4 лютого через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту. «Упродовж 3 та 4 лютого силами аварійних бригад ПАТ «Львівобленерго» відновили електропостачання у 230 населених пунктів», - зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Олександр Харчук.
05 Лютого, 2018 р., 15:20
З  метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства, в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення. За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування активно ініціюють виставлення вільних земельних ділянок на аукціон для продажу прав оренди. Відтак, органи місцевого самоврядування вже подали до Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області 727 клопотань на включення земельних ділянок, які не використовуються, для виставлення на аукціон. З них - 276 клопотань Держгеокадастр вже включив до переліку. Найактивнішими є Стрийський, Перемишлянський та Жидачівський райони.
05 Лютого, 2018 р., 14:55
Про це сьогодні, 5 лютого, під час брифінгу щодо складних погодних умов та ліквідації наслідків негоди на Львівщині директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук. «Працівники ПАТ «Львівобленерго» здійснили колосальну роботу. Станом на сьогодні, працівники підприємства виконують роботи у цілодобовому режимі. По області працювали 102 бригади», - зазначив Назарій Романчук.
05 Лютого, 2018 р., 14:55
Найближчими днями на Львівщині збережеться стан несприятливих погодних умов. «Водіїв та перевізників закликають утриматись від поїздок, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокуючи проїжджу частину, або ж зупинки таких вантажівок на узбіччях, що у свою чергу, призводить до затримки снігоочисної техніки та ускладнює роботу дорожникам», - наголосив заступник начальника управління – начальник відділу експлуатації дорожнього господарства департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Микола Одиноцький.
05 Лютого, 2018 р., 14:54
У зв’язку із погіршенням погодних умов учасників дорожнього руху закликають до уважності та обережності, - зазначив під час брифінгу сьогодні, 5 лютого, заступник начальника управління – начальник відділу експлуатації дорожнього господарства департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Микола Одиноцький.
05 Лютого, 2018 р., 11:36
З метою військово-патріотичного виховання учнів у ІІ півріччі 2017 року провели 6918 загальношкільних виховних заходів, з них за участі бійців АТО 2359 заходів. Про це повідомила сьогодні, 5 лютого, директор департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій. Відтак, у закладах загальної середньої освіти організували відкриті уроки, виховні години, круглі столи, учнівські конференції, вечори пам’яті, книжкові виставки присвячені Дню Соборності України, 99 – річчю бою під Крутами, Дню Героїв Небесної Сотні, 70 – річчю роковин проведення операції «Вісла», 75 – річчю УПА, Дню Гідності та Свободи, 99 – річчю ЗУНР, заходи у зв’язку з 85 роковинами Голодомору, 125 – річчю Олени Степанів-Дашкевич, 80 – річчю В’ячеслава Чорновола та інші.
05 Лютого, 2018 р., 11:35
Продовжуються роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди увечері 3 лютого та в ніч на 4 лютого через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту. Станом на 08:00 год 5 лютого тимчасово без електропостачання залишається 118 населених пунктів (67 повністю та 51 частково) у дванадцяти районах області. До відновлення енергопостачання залучено 53 бригади ПАТ "Львівобленерго" у складі 172 осіб та 59 одиниць техніки.
05 Лютого, 2018 р., 11:35
2 лютого  на базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» урочисто відкрили Навчально-практичний центр ІТ-технологій. Навчально-практичний центр ІТ-технологій оснащений майстернями із сучасним обладнанням, комп’ютерними технологіями та новою оргтехнікою і спрямований на професійно-практичну та професійно-теоретичну підготовку учнів.
05 Лютого, 2018 р., 11:34
У відповідності до обласної цільової Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки, підприємствами управління за рахунок коштів загального фонду обласного бюджету створено 204,2 га лісових культур, здійснена закупівля обладнання для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.