Новини Львівщини

14 Травня, 2018 р., 11:07
Про це йшлося сьогодні, 11 травня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із  головою правління директорів авіакомпанії Ernest Airlines Чаді Ель Таніром.
14 Травня, 2018 р., 11:04
На Львівщині триває триденна міжнародна наукова конференція «Професор Бенедикт Дибовський - визначний дослідник спільної природної спадщини Польщі, Білорусі та України». Захід організований в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна».
14 Травня, 2018 р., 11:02
В області відбувся круглий стіл «Маркетингова стратегія розвитку туристично-інформаційних центрів (ТІЦів)», в якому взяли участь директори ТІЦів зі Львова, Дрогобича, Трускавця, Жовкви, Східниці, Стрия, Самбора.
14 Травня, 2018 р., 11:01
11 травня, представники Львівської ОДА беруть участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Стратегічне планування реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на регіональному рівні».
11 Травня, 2018 р., 14:20
Сьогодні, 11 травня, у межах квесту «Книжкова революція в ЛОДА» підписали Перший Книжковий універсал.
11 Травня, 2018 р., 14:19
11-12 травня у місті Києві відбудуться ІІ Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених» - національний відбір до складу збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус-2018.
11 Травня, 2018 р., 14:18
Цьогоріч в області реалізують понад 1700 об’єктів інфраструктури. Це - ремонт та будівництво шкіл, садочків, народних домів, футбольних полів, дитячих майданчиків тощо.
11 Травня, 2018 р., 14:17
Для збереження життя та здоров’я громадян, забезпечення цілісності рухомого складу в процесі експлуатації та недопущення виникнення аварійних випадків, філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» закликає мешканців області до обачності та обережності під час експлуатації швидкісних поїздів.
11 Травня, 2018 р., 14:15
Сьогодні, 11 травня, під час Дитячого форуму відбувся квест «Книжкова революція в ЛОДА».  Захід об’єднав близько сотні дітей різного віку.
11 Травня, 2018 р., 11:25
Днями у Львівській письменницькій організації завершилося фінальне засідання журі третього Всеукраїнського літературного конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Журі в складі дев’яти осіб визначилися з іменами переможців.