Новини Львівщини

17 Травня, 2018 р., 11:37
16 травня, у приміщенні «Grand Hotel», стартувала міжнародна конференція «Carpathian Oil&Gas Conference 2018».  Захід стане платформою для діалогу провідних нафтогазових, бурових і сервісних компаній Центральної і Східної Європи.
17 Травня, 2018 р., 11:36
16 травня, за головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос - Ворончук відбулось третє засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області.
17 Травня, 2018 р., 11:35
18 травня 2018 року в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул.Університетська,1) відбудеться нагородження переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів.
17 Травня, 2018 р., 11:34
22–23 травня 2018 р. відбудеться 5-ий міжнародний молодіжний Конгрес «Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування» (м. Львів). Захід організовується Львівською обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги спільно з Інститутом сталого розвитку ім. В. Чорновола, Львівською обласною державною адміністрацією, Обласним методичним об’єднанням викладачів екології, біології і хімії ВНЗ 1-2 рівнів акредитації.
16 Травня, 2018 р., 16:09
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів державного професійно-технічного навчального закладу «Новороздільський професійний ліцей», державного професійно-технічного навчального закладу «Стрийське вище художнє професійне училище», Жидачівського професійного ліцею, Перемишлянського професійного ліцею, ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька.
16 Травня, 2018 р., 15:14
З нагоди Дня вишиванки департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації організовує акцію «Рушник єдності».
16 Травня, 2018 р., 15:13
Найближчими вихідними 19-20 травня 2018 року КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» запрошує на фестиваль сиру і бринзи, на якому можна буде придбати та продегустувати сири та сирні вироби із Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та ін. областей України.
16 Травня, 2018 р., 15:12
Сьогодні, 16 травня, відбулась нарада в Самбірській райдержадміністрації з питання популяризації створення в районі об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.
16 Травня, 2018 р., 15:11
Нещодавно на базі Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба завершилася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді-2018.
16 Травня, 2018 р., 15:10
Упродовж двох днів, 23-24 травня, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, на Львівщині вперше відбудеться Молочний форум. Учасники та гості Форуму візьмуть участь у тематичних дискусіях, майстер-класах, ярмарках, відвідаютьсімейні ферми та продегустують молочну продукцію.