Новини Львівщини

30 Серпня, 2019 р., 17:07
Сьогодні, 30 серпня, на Львівщині прощаються із загиблими під час обвалу будинку у Дрогобичі. Попрощатися із 5-ма загиблими дрогобичанами  прийшли рідні та близькі, друзі, представники влади та громадськості.
30 Серпня, 2019 р., 14:36
У межах реалізації програми транскордонного співробітництва «Світ Карпатських Розет − заходи із збереження унікальності культури Карпат» відбулася зустріч ініціаторів та бенефіціарів проекту.
30 Серпня, 2019 р., 14:35
30 серпня, благодійний фонд «Здійснити мрію» спільно із Службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації у співпраці із партнерами – рестораном «Челентано», організували для 18 дітей майстер-клас із виготовлення піци.
30 Серпня, 2019 р., 14:34
Упродовж 1-3 вересня  в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція».
30 Серпня, 2019 р., 14:33
30 Серпня, 2019 р., 12:19
Міжнародна організація з міграції в межах проекту "Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей" оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в проекті із започаткування та розвитку власного бізнесу.
30 Серпня, 2019 р., 12:18
Сьогодні, 30 серпня, на площі біля адміністративного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди Дня знань. У межах Вченої ради першокурсників, які вступили у виш, урочисто посвятили у студенти.
30 Серпня, 2019 р., 12:17
Сьогодні, 30 серпня, розпочала роботу конференція «Роль і значення персоналу в промоції та пропагуванні природних цінностей і природної спадщини регіону Розточчя», яка організована департаментом екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.
30 Серпня, 2019 р., 12:16
У Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання Комісії з питань розподілу коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
29 Серпня, 2019 р., 17:29
Львівський академічний обласний театр ляльок відкриває театральний сезон.