Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Рішення позачергової сесії Сколівської районної ради від 17.03.2020 № 949

"Про затвердження заходів щодо протидії захворюваності на COVID-19 на території Сколівського району

 

Додаток

до Рішення сесії районної ради

від 17.03.2020 р. № 949

“Про затвердження заходів щодо

протидії захворюваності на COVID-19

на території Сколівського району”

Заходи щодо протидії захворюваності на COVID -19  на території Сколівського району

1.  Головам місцевих рад спільно з Сколівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду та інших соціально-незахищених верств населення із дотримання заходів протиепідемічної безпеки.

2. Ввести обмеження щодо прийому громадян бюджетними установами району:

- обмежити доступ (крім працівників установ) відвідувачів в адмінбудинки;

 - комунікацію з жителями району з усіх питань здійснювати у телефонному режимі або через електронну пошту;

 - керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які ведуть прийом громадян та/або видачу-прийом довідок, надати для оприлюднення на сайті райдержадміністрації номери телефонів, на яких встановлено месенджери (вказати, які саме) та електронні адреси для комунікацій. Також надати роз’яснення на сайт щодо порядку прийому документів через електронні засоби зв’язку.

3. Керівникам всіх установ, підприємств і організацій району незалежно від форм власності:

  • максимально перевести обслуговування клієнтів в онлайн режим;
  • у разі неможливості повної зупинки через технологічний процес заборонити вхід стороннім особам на територію всіх підприємств, установ та організацій.

4. Суб’єктам підприємницької діяльності:

- призупинити роботу закладів громадського харчування (крім аптек, автомобільних заправочних станцій та продуктових торгівельних закладів);

-    забезпечити  проведення дезінфекційних заходів у громадському транспорті та проведення заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (залізничні, авто вокзали, ринки, супермаркети, підприємства торгівлі і.т.п).

5. Органам місцевого самоврядування спільно з контролюючими органами забезпечити припинення функціонування (прийом відвідувачів) готельних комплексів, об’єктів громадського харчування в т. ч. придорожнього сервісу, стихійних ринків, виїзної торгівлі.

6. Головам місцевих рад:

  • запровадити дистанційний режим роботи органів місцевого самоврядування та обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.

 - максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами району,  проведення культурних,  політичних, соціальних релігійних, інших заходів за масовою участю громадян;

- на об’єктах та у закладах, які все ж продовжують функціонування, забезпечити проведення деззаходів згідно вимог, регулярне провітрювання приміщень, запровадити щоденний температурний скринінг персоналу( в разі виявлення працівників з ознаками ГРЗ, відстороняти від таких роботи).

7. Сколівському відділенню національної поліції, територіальному органу Держпродспоживслужби, органам місцевого самоврядування, керівникам всіх установ, підприємств і організацій району незалежно від форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити виконання законодавчих та нормативних актів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

 

Заступник голови

районної ради                                                                      Ю.Допілко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора