Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Наказ №109 від 21.11.2018

Н А К А З фінансового управління Сколівської райдержадміністрації від  21 листопада 2018 року    № 109  "Про внесення змін до наказу  фінансового управління районної державної адміністрації  від 30 листопада 2016 року № 35".

 Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 17 липня  2015 року №648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів» (із змінами),  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України   06 серпня 2015 року №957/27402 та Положення про фінансове управління Сколівської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сколівської районної державної адміністрації від 04 липня 2018 року №46-к, з метою забезпечення складання проекту районного бюджету Сколівського району

 НАКАЗУЮ:

1. У заголовку  та пункті 1 наказу фінансового управління Сколівської районної державної адміністрації від 30 листопада 2016 року № 35 «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Сколівського району за програмно-цільовим методом бюджетування», зареєстрованого Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області 06 грудня 2016 року за № 60/1782, слова «за програмно-цільовим методом бюджетування» виключити.

2. Внести зміни до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Сколівського району за програмно-цільовим методом бюджетування, затвердженої наказом фінансового управління Сколівської районної державної адміністрації від 30 листопада 2016 року № 35, зареєстрованого Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області 06 грудня 2016 року за № 60/1782 виклавши її в новій редакції, що додається.

3. Начальникам відділів фінансового управління Сколівської районної державної адміністрації довести цей наказ до відома головних розпорядників коштів районного бюджету для застосування в роботі.

4. Бюджетному відділу (Н. Шило) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Львівській області та забезпечити його офіційне опублікування.

5.  Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління - начальника бюджетного відділу Шило Н.В.

 

Начальник фінансового

управління Сколівської

райдержадміністрації                                                                                     С.Д.Сидорик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора