Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини, оголошення

13 Березня, 2020 р., 12:37
Головний розпорядник - управління  соціального захисту населення Сколівської райдержадміністрації
05 Березня, 2020 р., 09:11
У Львівській області прийнято в експлуатацію 1292,2 тис.м2 загальної площі нового житла, що на 44,0% більше, ніж у 2018 році.
05 Березня, 2020 р., 09:10
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році.
05 Лютого, 2020 р., 14:35
Сьогодні, 05 лютого 2020 року,   робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення відвідала суб’єкти господарювання  на території Сколівської міської ради. З суб’єктами господарювання проведено  інформаційно – роз’яснювальну роботу  щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками і недопущення неофіційного працевлаштування.
04 Лютого, 2020 р., 17:01
З 6 лютого департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація» та благодійним фондом «Майбутнє для громади» розпочинає навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області. Мета програми: забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).
29 Січня, 2020 р., 10:25
Упродовж 2019 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", "Про соціальний діалог в Україні" була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, прогнозування та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу, проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілок та організацій роботодавців.
27 Січня, 2020 р., 15:31
Сьогодні   відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Сколівської міської ради під час якого проведено  інформаційно – роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками і недопущення неофіційного працевлаштування.
27 Січня, 2020 р., 15:30
 27 січня  під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Янка відбулось  засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення  за участю  представників управління соціального захисту населення, ГУ Держпраці у Львівській області, відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури,енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, Сколівської ДПІ, Сколівського відділу обслуговування (сервісного центру) ГУ  Пенсійного фонду у Львівській області, Сколівської РФ  ЛОЦЗ, на якому було обговорено основні напрямки роботи  та пріоритетні завдання  на 2020 рік, зокрема:  проведення виїзних засідань, недопущення праці найманих працівників без укладення трудових договорів з роботодавцями, дотримання роботодавцями норм трудового законодавства в частині оплати праці найманих працівників, своєчасної  сплати підприємствами всіх податків і зборів.
27 Січня, 2020 р., 14:56
Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу  «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі, який цього року буде проходити вже 13 раз поспіль. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».
17 Січня, 2020 р., 14:52
Сьогодні, 17 січня, призначено державні соціальні допомоги 54 малозабезпеченим  сім’ям  району.  Призначення вищевказаних  соціальних допомог  затверджено  під час засідання  комісії  з розгляду питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та пільг за місцем проживання під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Володимира Крушельницького.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора