Діти учасників АТО відвідали цирк у Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2017 22:51

Сьогодні, 1 червня, за підтримки департаменту соціального захисту населення з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну!» у Львівському державному цирку відбуваються святкові вистави «Львівський цирк – країна щастя».

На вистави запросили дітей учасників антитерористичної операції; дітей, батьки яких загинули у зоні проведення антитерористичної операції; дітей Героїв Небесної Сотні та інших пільгових категорій з усієї області.

«Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу на дітей, які є поруч, з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоби послухати дітей та інколи в них повчитися», - зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Перед виставою на площі біля цирку відбувся флешмоб – діти склали цьогорічний девіз свята «Щасливе дитинство в мирній країні» та випустили повітряні кульки в небо.

З нагоди свята діти отримали солодкі подарунки.