На Сколівщині триває будівництво нової школи

Дата: 25.07.2018 20:43

Фото без описуЯк повідомляють у департаменті освіти і науки Львівської ОДА, тривають будівельні робіти закладу загальної середньої освіти села Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області. «Станом на сьогодні уже виконали понад 70% Будівельних робіт. Учні школи села Верхня Рожанка Сколівського району підуть 1 вересня у новозбудовану школу. Наразі тривають внутрішні оздоблювальні роботи», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Зазначимо, що школа розрахована на 180 учнівських місць.

Також у закладі загальної середньої освіти села Верхня Рожанка передбачать групу дошкільного віку.

Окрім того, Любомира Мандзій додала: «Ця школа є дуже важливою, оскільки сьогодні тут навчається майже 200 дітей, яким доводилось навчатися майже у три зміни. Ми щиро сподіваємося на те, що уже зовсім скоро ця школа стане серйозним освітнім центром».

Нагадаємо, що будівництво Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів розпочали майже 20 років тому.