Засідала творча майстерня «Школа 1 класу»

Дата: 01.02.2019 20:31

Вкотре зібралися разом учасники творчої майстерні «Школа 1 класу» . Цього разу, 30 січня 2019 року, на педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський: переосмислити не можна забути». Час реформ ставить перед вчителем 1 класу чимало професійних питань щодо втілення ідей НУШ. Багато прямих і опосередкованих відповідей на ці виклики сьогодення,як виявилося, можна знайти у педагогічній спадщині Василя Сухомлинського,100-річний ювілей якого недавно відзначали в усьому світі. У виступах вчителів прозвучало, що і за В.Сухомлинським, і у методології НУШ реалізація ідей залежить від багатьох чинників: дитиноцентрованої мети шкільної освіти, гуманного ставлення до дітей, оптимізації змісту, прогнозування й оцінювання результатів, якості освітнього середовища, партнерства з батьками, громадою, суттєвого піднесення ролі вчителя.