Cьогодні на г.Ключ вшанували пам'ять Українських Січових Стрільців

Дата: 17.06.2019 20:24

Фото без описуТрадиційно,  на другий день Зелених свят, на Сколівщині   відбувається патріотичне сходження на гору Ключ. І сьогодні, 17 червня,  відбулось  вшанування пам’яті  Українських Січових Стрільців та  освячення  Пам’ятного хреста  на місці їх вічного спочинку,   з нагоди  105-ї  річниці героїчних боїв Українських Січових Стрільців з російськими окупантами на горі Ключ.

Пам’ятний захід  розпочато спільним  виконанням Державного Гімну України.

Фото без описуНастоятелі храмів с.Труханів о.Юрій Єліяшевський і о.Мар’ян Ковальчук  та військовий капелан о.Володимир Борис  провели священний   обряд  освячення   нововстановленого  Пам’ятного  хреста  на могилі Січових Стрільців та відслужили поминальну панахиду за січовим стрілецтвом.

Невмирущу пам'ять  січовиків  вшановано хвилиною  мовчання.

Фото без описуВідтак   представники районної та місцевої влади,  політичних партій,  молодіжних військово-патріотичних організацій, громадськості  вклонились Січовим  Стрільцям,   поклавши  квіти до місця їх вічного спочинку.

Фото без описуЛітературно-музичну композицію представили учні Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст.  та учасники художньої самодіяльності  народного дому с.Труханів. Зокрема, вже традиційно, випускники школи на священному  місці  склали патріотичну  присягу.

Фото без описуДиректор приватного  історико-краєзнавчого музею «Героїв Маківки», учасник бойових дій на Сході України Андрій Ткачик  представив  виставку  зброї та амуніції  українського стрілецтва.

Фото без описуУчасть  в  пам’ятному заході  взяли голова   Сколівської  районної ради Микола Романишин, перший заступник  голови  Сколівської райдержадміністрації Роман Чудійович,  депутати Львівської  обласної ради Руслан Кошулинський та Олег Андрусишин, духовенство, учасники АТО,  представники  місцевого самоврядування, державних установ та організацій, політичних партій,  молодіжних військово-патріотичних організацій, учнівська молодь, громадськість.

Фото без описуВедуча урочистостей, голова Труханівської сільської ради,  Надія Булак висловила щирі слова  подяки  всім, хто прийшов спільно вшанувати  пам’ять полеглих січовиків.

Завершено  захід  спільним виконанням  Духовного гімну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».