З нагоди 100-річчя створення ЗУНР в м.Сколе встановлено пам’ятну таблицю

Дата: 31.10.2018 19:45

Сьогодні, 31Фото без опису жовтня, на будинку по вул.Шевченка,7 в м.Фото без опису Сколе урочисто  відкрито пам’ятну таблицю, присвячену 100-річчю створення  ЗУНР, на якій закарбовано: «В цьому будинку з 2 листопада 1918 року діяли органи державної влади Західно-української  народної республіки».  Символічно, що в будинку  на даний час діє  благодійний  фонд «Карітас». Священний  обряд освячення історичного знаку здійснив настоятель церкви Святого Великомученика Фото без описуПантелеймона, військовий капелан о. Володимир Борис.   Відтак історичний екскурс  на Сколівщину в час Західноукраїнської народної республіки   провів   відомий краєзнавець, голова науково-культурологічного товариства «Бойківщина» Теодор Витвицький. Спільним виконанням духовного гімну «Боже великий, єдиний» завершено урочисте відкриття.

Фото без описуУчасть  в заході взяли народний  депутат України Андрій Лопушанський, голова  райдержадміністрації Богдан Янко, голова районної ради Микола Романишин,  представники установ, організацій,  громадськість та  учнівська молодь міста.