Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Взаємодія задля перемоги!»: у Львівській ОДА навчають як розробляти проекти

Дата: 12.05.2017 18:52
Кількість переглядів: 150

У п’ятницю, 12 травня, у Львівській ОДА провели другий семінар другого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги!» на тему «Управління проектом: від ідеї до результату». Учасниками навчань стали 36 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Фото без опису"Друга група представників районів та громад ознайомились із правилами підготовки проекту за алгоритмом «проблема-ціль-завдання-заходи-план-результати», - розповідає директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліна Лі. – Зокрема, учасники мали змогу ширше розкрити питання цільових груп, бенефіціарів проекту, розглянути питання цільових повідомлень та каналів комунікації. На завершення даного етапу навчальної модульної програми відбулися представлення результатів напрацювань команд».

За словами Поліни Лі, такі навчання суттєво мотивують громадян подавати проекти, які у подальшому сприятимуть розвитку районів та Львівщини загалом.

Необхідно додати, що у квітні провели два семінари першого модуля навчання-тренінгу, а у травні 2017 року запланували ще один модуль  - 2 навчальних семінари, що має на меті підготовку та подання проектів з представленням результатів.

Організатор семінару – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренери – голова ГО "Центр громадянських ініціатив" Віталій Загайний та Наталя Кузьма – директор з комунікацій ГО "Центр громадянських ініціатив".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора