Самоосвіта вчителя...

Дата: 13.02.2019 18:32

Фото без опису12 лютого на базі Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар – практикум заступників директорів шкіл Підгородецького освітнього округу «Самоосвіта вчителя». Наталія Лавришин, заступник директора з навчально-виховної роботи, виступила перед присутніми з презентацією «І де Я Є?» Учасники семінару взяли участь у підсумковому засідання «Школи в школі. Вчимося, щоб навчати» (ІІІ сезон) та майстер – класі «Використання логічно–опорних схем в освітньому процесі» з вчителями-предметниками даної школи. Серед присутніх також були: начальник відділу освіти  райдержадміністрації Олена Урдей, завідувач райметодкабінету Ліліана Іванютенко, методисти Марія Титаренко та Світлана Готиш. Цікаво! Нестандартно! Корисно для вчителів, які хочуть і працюють творчо. Проведення таких заходів сприяє підвищенню інтелектуального рівня педагогів та вихованню покоління.