Ярослав Лепісевич прозвітував перед громадськістю Сколівщини

Дата: 13.03.2018 18:22

Фото без описуСьогодні,  13 березня, перший заступник   голови райдержадміністрації  Фото без описуЯрослав Лепісевич прозвітував перед громадськістю  Сколівщини  про роботу райдержадміністрації за 2017 рік та  перспективи на 2018 рік.   Відкриваючи зустріч, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав присутніх вшанувати пам'ять  двох  нещодавно полеглих  військовослужбовців зі Львівщини Юрія Луговського й  Андрія Іванишина  та всіх новітніх   захисників української  землі хвилиною мовчання.

Фото без описуЗвіт  відбувся  за участі голови облдержадміністрації Олега Синютки,  депутата Львівської обласної ради Анатолія  Дейнеки, голови районної ради Миколи Романишина,  керівників  районних   органів виконавчої влади,  підприємств, організацій, посадових осіб органів місцевого  самоврядування району, депутатів районної ради,  представників  інститутів громадянського суспільства,  громадськості  Сколівщини.

Фото без описуЗвітуючи,  перший заступник голови райдержадміністрації окреслив   основні   показники   розвитку промисловості, лісового  та сільського господарства,  залучення інвестицій, проаналізував  стан житлово-комунального господарства, дорожнього та капітального будівництва, електромереж  та  вивезення твердих побутових відходів з території  населених пунктів району;  охарактеризував  стан   та перспективи туристичної галузі,   показники   виконання бюджету  та  стан ринку праці,   соціального захисту населення,  роботу з демобілізованими  військовослужбовцями,   стан вирішення звернень громадян  району на гарячу лінію «112», підвів підсумки  роботи закладів   освіти,  охорони здоров’я й культури району та заходи щодо їх оптимізації,  проведену роботу щодо децентралізації.

Щодо  основних завдань  розвитку  на 2018 рік,  Ярослав Лепісевич   відначив: «Актуальними для Сколівщини є: продовження будівництва соціально-значимих об’єктів; активізація роботи щодо надання в оренду невитребуваних земельних ділянок сільськогосподарського призначення з метою їх цільового використання; участь у конкурсі мікропроектів; супровід інвестиційних проектів, які реалізовуються на території району».

Голова Сколівської районної ради Микола Романишин підводячи підсумки роботи за минулий Фото без описурік,  наголосив на  трьох  ключових позиціях: залучення в район потужного платника податків «ОККО-РІТЕЙЛ», створення спроможної та самодостатньої Славської ОТГ, а також реалізації мікропроектів. Щодо  основних  завдань на  поточний рік,  то  пріоритетними залишаються:  будівництво шкіл в с. Верхня Рожанка, с.Коростів та смт. Верхнє Синьовидне, завершення ремонту дороги Верхнє Синьовидне-Східниця,  залучення інвестицій в район.

Фото без описуОсновними питаннями, які   піднімались під час обговорення, були:  ремонт доріг: Верхнє Синьовидне-Східниця, Верхнє Синьовидне-Дубина-Кам’янка,  Орів-Нижня Стинава, Славське – Опорець та моста в с.Козьова (траса Київ-Чоп);  продовження маршрутів Львів-Жупани  із заїздом до с.Верхнячка; неякісне надання послуг  щодо пасажирських  перевезень  перевізником ТзОВ «Стрийське АТП» та невиконання маршруту Стрий-Хітар;  сприяння у відкритті  автобусних маршрутів Сколе-Турка-Самбір та Львів-Тисовець; посилення уваги до лікування та реабілітації  військовослужбовців,  а також  виділення земельних ділянок  для учасників АТО та сприяння їх зайнятості (можливість  відкриття власної справи); отримання ліцензії на водопостачання КП «Сколівське ВКГ»,  можливості  відновлення роботи ТзОВ «Нафтуся»;  вивезення  твердих побутових відходів;  відсутність систематичного  надання квитанцій для населення ТОВ "ЛЬВIВГАЗ ЗБУТ";  сприяння у реалізації проекту  енергоефективності  в  НВК "СЗШ-ліцей" с.Козьови при ЛНУ ім.І.Франка.

Фото без опису  Фото без опису

Щодо доцільності  оптимізації мережі  освітніх закладів  голова облдержадміністрації  наголосив: «Школа не для школи, а школа  для дітей. А батькам - щастя  дати добру освіту дітям».

Підсумовуючи  зустріч, голова облдержадміністрації  Олег Синютка подякував  громаді Сколівщини за  активність  та закликав  вірити в себе, в вірити в свою державу,  вірити  в реформи, які і на Сколівщині  дадуть результат в найближчий час.