Триває конкурс новорічних композицій

Дата: 14.12.2017 18:05

Фото без описуМета Конкурсу: • виховання шкільної молоді в дусі бережливого ставлення до природи; • пропаганда з збереження хвойних дерев; • розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; • формування практичних умінь і навичок учнів по виготовленню новорічних подарунків, новорічних композицій, стилізованих ялинок. Термін подачі композицій -- до 22 грудня 2017 року. Підведення підсумків -- 25 грудня 2017 року.
Завдання Конкурсу: • сформувати екологічну свідомість особистості; • ознайомити з важливістю збереження ялицевих насаджень; • розвивати декоративно-прикладне мистецтво.

Організатори Конкурсу: Національний природний парк «Сколівські Бескиди» та відділ освіти Сколівської РДА.
Тематика Конкурсу:
До участі в конкурсі запрошуються учні шкіл та вихованці гуртків Сколівського району.
Конкурс буде проводитися в наступних номінаціях:
• новорічна композиція (новорічна картина, новорічний вінок, новорічний букет);
• стилізована ялинка виконана у різних техніках.
Учасники конкурсу будуть поділені на 2 вікові категорії в кожній номінації – 1-6 класи і 7-11 класи.
Виконавці найкращих композицій будуть нагороджені грошовими преміями. Для учнів 1-6 класів:
1 місце – 220 грн.
2 місце – 200 грн.
3 місце – 180 грн.
Для учнів 7-11 класів:
1 місце – 260 грн.
2 місце – 240 грн.
3 місце – 200 грн.

Оформлення матеріалів
На конкурс подаються роботи з природних і підручних матеріалів.
При оформленні роботи необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові виконавця, клас, школа та номер телефону.
Композиції, подані на конкурс, поверненню не підлягають і будуть використані при проведенні еколого-просвітницької роботи серед населення.
Куплені композиції на конкурс не приймаються.

Джерело: http://skole.org.ua/oholosheno-konkurs.html