Соціальне обстеження в с.Мита та с.Орявчик

Дата: 27.09.2018 17:56

Сьогодні, 27 вересня,  представниками служби у справах дітей райдержадміністрації,  РЦСССДМ та  Росохацької сільської ради  проведено обстеження умов проживання дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах у с.Мита. За результатами обстежень  з’ясовано, що в опікунській сім’ї підопічному створені належні умови для гармонійного фізичного, психологічного розвитку.  У сім’ї, яка опинилась у складних  життєвих обставинах ситуація покращилась, стабілізувалась, зникли причини перебування дітей на профілактичному обліку,  мати дітей працевлаштувалась, малолітні забезпечені одягом, взуттям, засобами особистої гігієни. Дітей до кінця місяця буде знято з обліку та передано сім’ю в РЦСССДМ під соціальний патронаж для надання соціальних послуг.

Крім цього, проведено обстеження умов проживання дітей у с.Орявчик.  На дану сім’ю готуються документи для зняття  дітей з обліку так як  батько пройшов лікування,  офіційно працевлаштувався, ситуація в сім’ї покращилась, стабілізувалась.