Відбулась сесія Сколівської районної ради
Сьогодні, 20 грудня, голова райдержадміністрації, заступники голови та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в засіданні ХХІХ сесії Сколівської районної ради. Серед основних питань порядку денного: звіт голови Сколівської районної ради про роботу районної ради за 2018 рік; фінансові питання; затвердження районного бюджету Сколівського району на 2019 рік; затвердження нових та внесення змін до діючих галузевих районних програм; затвердження штатного розпису та кошторису видатків по апарату Сколівської районної ради на 2019 рік; внесення змін до Статутів
комунальних установ; перетворення комунального закладу Сколівської районної ради «Сколівська центральна районна лікарня» та призначення виконувача обов’язків головного лікаря, погодження результатів конкурсу на посаду директора історико-краєзнавчого музею «Сколівщина»;погодження кандидатури на посаду директора Плав'я-Вадрусівського НВК; затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників комунальних закладів культури, позашкільної освіти у Сколівському районі; передача функцій замовника по реконструкції з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст. на 180 учнівських місць в с. В.Рожанка