У Бескидському лісництві відкрився учнівський екологічно-просвітницький центр

Дата: 12.10.2017 17:54

Сьогодні, 12 жовтня, на території Славського ДЛГП «Галсільліс» урочисто відкрили учнівський лісівничо-екологічний просвітницький центр «Бескиди». Участь у урочистостях  взяли перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, голова екологічної комісії Юрій  Гудима, керівництво ОКС ЛГП «Галсільліс», голова Сколівської районної ради Микола Романишин, перший заступник голови Сколівської райдержадміністрації  Ярослав Лепісевич, представники громадськості. "Сьогоднішня подія є дуже важлива, тому що ми бачимо, що лісокористувачі починають дивитися на лісову галузь з іншого боку, - наголосив Андрій Білоус. -  Відкриття такого закладу є також свідченням того, що комунальні лісогосподарські підприємства змінюються. Тут дітки зможуть отримувати перші знання про те, як доглядати, дбати та берегти найбільше природне багатство – ліс. Екологічне просвітництво є нашим  пріоритетом».

Як зазначив генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник, відкриття такого центру є дуже важливим для галузі, а також для місцевих школярів. «Окрім просвітницьких занять, які проходитимуть у чудовому місці, тут заплановано будівництво ще й тепличного комплексу, згодом павільйону для декоративного садивного матеріалу, облаштування зони відпочинку та закладення дендрарію», - повідомив Володимир Мельник.