Минулоріч у Буському районі створили 2 опорні загальноосвітні школи

Дата: 28.02.2018 17:51

Фото без описуПро це сьогодні, 28 лютого, під час звіту повідомив голова Буської районної державної адміністрації Петро Мороз. Відтак, опорні школи створили у м. Буськ -  Буська ЗОШ I-III ступенів №1  та у смт. Красне - Красненська ЗОШ I-III ступенів №1. Окрім того, минуло річ у районі здійснили капітальний ремонт та реконструкцію у семи загальносвітніх закладах. Зокрема, НВК Соколянської ЗОШ I—II ст. в с. Соколя, ДНЗ закладу “Малюк” в смт. Красне, Петричівської  ЗОШ І- ІІ ст. в с. Петричі, Кутівської ЗОШ І-ІІст. в с. Кути, Буської ЗОШ І-ІІІ ст. в м.Буськ, Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. в смт. Олесько.

Окрім того, капітальний ремонт також здійснили у Петричівській ЗОШ І- ІІ ст. в с. Петричі та Буської гімназії.

Загалом на об'єкти соціальної сфери  Буського району у 2017 році  залучили – 19 млн 338 тисяч грн.