Сколівщина вшанувала День українського добровольця

Дата: 15.03.2018 17:49

Фото без описуСьогодні у районному народному домі «Бескид» м. Сколе  відбувся святковий Фото без описуконцерт приурочений Дню українського  добровольця. Зворушливу патріотичну концертну програму представили  учасники художньої  самодіяльності районного народного дому «Бескид» за режисерським задумом Світлани  Сличко. Так,  пісенні композиції звучали у  виконанні  народного вокально-інструментального ансамблю «Бескид», народного вокального ансамблю «Горицвіт», юної солістки Юлії Федькович,  почесного гостя урочистостей - Зеновія Медюха «Зеника з Майдану».

Фото без опису Фото без опису

Фото без описуДо сліз зворушила учасників  урочистостей  вихованка  Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості  Вікторія Норичка душевним виконанням  вірша «Один із двадцяти».

З привітальним словом до добровольців звернулись голова  громадської організації «Тризуб» ім.С.Бандери Михайло Шаламага та військовий капелан, настоятель церкви Святого Великомученика Пантелеймона о. Володимир Борис. Від імені народного депутата України Андрія Лопушанського  добровольців привітала Галина Лесько, вручивши їм путівки  на  оздоровлення в санаторно-готельний комплекс «Женева» у Трускавці.

Участь в урочистостях взяли  добровольці, духовенство, керівництво райдержадміністрації, районної ради,  міської ради, представники державних установ, організацій, освітяни,  учнівська молодь, громадськість міста.

«Це Вам, добровольці ми шану складаєм,

Це Вам до землі вклоняємось ми,

За мужність, відвагу, за силу й терпіння.

Цей гімн перемоги для вас – України сини».