Громадські та благодійні організації запрошують до участі у конкурсі мікропроектів із фінансової підтримкою

Дата: 06.03.2018 17:47

Фото без описуДепартамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення мікропроектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка. Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на підтримку:

-        осіб з інвалідністю;

-        осіб з вадами зору;

-        осіб з вадами слуху;

-        дітей та молоді з інвалідністю;

-        бездомних громадян та осіб, які відбули покарання та повернулися з місць позбавлення волі;

-        родин загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні;

-        учасників АТО та їх сімей;

-        осіб похилого віку;

-        ветеранів війни, учасників бойових дій та учасників національно-визвольних змагань, осіб потерпілих від політичних репресій та в’язнів концентраційних таборів;

-        дітей сиріт;

-        осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи;

-        внутрішньо переміщених осіб;

-        багатодітних сімей.

Громадська чи благодійна організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

У межах конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

- проведення конференцій, панельних дискусій, круглих столів, конгресів, симпозіумів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, фестивалів, виставок;

- випуск поліграфічної продукції;

- розробка та друк методичних матеріалів;

- організація та проведення інформаційних кампаній;

- проведення культурно-просвітницьких заходів;

- оздоровлення та відпочинок;

- реабілітаційні заходи (соціальна, фізична реабілітація);

- соціальна адаптація;

- проведення інформаційних кампаній в тому числі створення соціальних роликів та телепередач;

- організація дозвілля;

- психологічна реабілітація, адаптація.Громадська організація може подати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

За рахунок бюджетних коштів фінансуватимуть не більше як 70% вартості програми (проекту, заходу). Обсяг фінансової підтримки становитиме до 50 тис грн. У разі визнання проекту переможцем Конкурсу, конкурсна комісія визначає обсяги бюджетних коштів для виконання кожного проекту з дотриманням принципу відповідність кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту), заходу соціально-господарській кон’юнктурі на території Львівської області.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі. Усі документи (кожна сторінка), що містяться у конкурсній пропозиції, повинні скріплюватися печаткою Організації.

Конкурсні пропозиції приймаються до 6 квітня щоденно, окрім вихідних та святкових днів, з 10-00 до 17-00 год за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, к. 404.

Контактна особа – Собашкевич Наталія Андріївна, спеціаліст департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, тел.: (032) 255-41-68, e-mail: dszn.proekt@gmail.com.

Додатки:

Оголошення з визначення мікропроектів

Заява про участь у конкурсі з визначення  мікропроектів

Опис проекту (програми, заходу) та кошторис витрат для його реалізації