Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Понад 46 млрд грн – на 241 проектну пропозицію

Дата: 21.03.2017 17:47
Кількість переглядів: 146

Конкурентоспроможна економіка, відкриті кордони, розвинуте село, туристична привабливість – на сесії Львівської обласної ради у вівторок, 21 березня, затвердили План заходів з реалізації у 2017 – 2018 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, План заходів передбачає 241 проектну пропозицію, які будуть фінансуватися з обласного бюджету, ДФРР, МТД та за рахунок приватних інвестицій. На реалізацію плану в 2017 році передбачили 46,5 млрд грн.

"Стратегічними цілями Плану заходів є конкурентоспроможна економіка, висока якість життя, відкриті кордони, розвинуте село та туристична привабливість регіону", - наголосив Роман Филипів.

Посадовець також зазначив, що документ напрацьований фахівцями Львівської обласної державної адміністрації разом із експертним середовищем для конкретизації цілей та завдань Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року у вигляді каталогу проектних пропозицій, на основі яких структурні підрозділи облдержадміністрації, інші суб’єкти регіонального розвитку напрацьовують обласні програми, проекти для державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), міжнародної технічної допомоги (МТД) та ін..


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора