Просвітницька робота щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки» в Плав’я – Вадрусівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"

Дата: 30.10.2017 17:46

Фото без описуЗ метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо  реалізації Фото без описуурядової програми «Доступні ліки» в Плав’я – Вадрусівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"   проведено акцію  «Інформуємо, повідомляємо!». Учнівським активом школи розроблено інформаційні листівки «Доступні ліки», проведено виховні години. Так, учні 9 класу провели роз’яснювальну роботу серед одиноких жителів Плав’я та проінформували, що потрібно робити для того, щоб отримати безкоштовні ліки; чи може пацієнт отримати ліки без рецепта, за які потрібно доплачувати; та які аптеки беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» у м.Сколе.