Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Українських підприємців та експертів кличуть на Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017

Дата: 11.07.2017 17:44
Кількість переглядів: 139

Восени 2017 року в Пекіні відбудеться 9-та сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його межах організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Цей майданчик збирає представників підприємств сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує більше 100 країн і цього року у COIFAIR-2017 планується зібрати  представників майже 1000 великих державних і приватних підприємств.

Напрямки та секції роботи COIFAIR - це електроенергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробка, хімічна та нафтохімічна промисловість, фармацевтична промисловість, внутрішня і зовнішня торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.

Ярмарок також надає можливість її учасникам для проведення ділових зустрічей та переговорів з представниками багатьох китайських та зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, отримання фінансування проектів.

Ярмарок відбудеться 21-22 листопада 2017р. в Пекіні.

Контактна особа - Сергій Гмиря тел.(044) 285-70-52; e-mail: sp5@aucc.org.ua

За додатковою інформацією щодо участі у Ярмарку просимо звертатись до департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за номером: (032) 261-20-40 та/або на електронну пошту: invest.loda@gmail.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора