Робітнича професія – це модно, актуально та своєчасно

Дата: 26.12.2018 17:42

Фото без описуСаме такими словами можна охарактеризувати висновок, котрий зробили сьогодні для себе школярі 8 класу ОНЗЗСО гімназії с.Тухля під час професіографічної екскурсії на ТзОВ «Італія - Джинс - Груп». Підприємство – представник легкої промисловості на Сколівщині, на ринку праці вже з 2006 року. Перейнявши досвід від закордонних колег, впевнено та цілеспрямовано реалізують головні принципи європейських законів праці. Зрозуміло, що саме таке підприємство привертає увагу учнівської молоді, котра в майбутньому обиратиме професійну стежину.  Екскурсія на підприємство розширила уявлення молоді про потребу в кваліфікованих робітничих фахівцях, зокрема за спеціальностями: швачки, прасувальника, закрійника. Завдяки візиту на підприємство учні побачили виробництво одягу, зокрема секрети створення таких звичних для нас джинсів, з’ясували всі тонкощі професій швейного виробництва, відвідали різноманітні цехи в котрих кипить робота.
Проведення професіографічних екскурсій – актуальна та своєчасна профорієнтаційна робота, адже проблема молодіжного безробіття, особливо серед молоді з вищою освітою, вимагає своєчасного реагування. Вагомо, що юні візитери підприємства «Італія-Джинс-Груп» знатимуть про актуальні та затребувані професії на місцевому ринку праці, та про місце успішного працевлаштування в своєму регіоні в разі їх здобуття.