Акція «Увага! Діти на дорозі!» у Жупанській ЗОШ І-ІІ ст.

Переглядів: 154

Літні канікули завершились, а це означає, що на вулицях знову побільшало маленьких пішоходів. Тому в Жупанській ЗОШ І-ІІ ст. 19 вересня з учнями початкових класів була проведена виховна бесіда на тему: «Увага! Діти на дорозі!» Метою проведення даного заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху та повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, пасажирів, а також сприяти розвитку мислення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі.

Оскільки, будь-яка дитина скоріше зрозуміє та запам’ятає правила не тільки у вигляді звичайних бесід, а й у формі звичній та близькій дітям – і ми, як педагоги, повинні про це пам’ятати. Тому після загальної бесіди педагог-організатор запросила дітей до комп’ютерного класу та запропонувала їм переглянути мультфільм «Азбука безпеки на дорозі»  після якого з учнями було обговорено поведінку головних героїв,  звернена увага на порушення правил дорожнього руху та наслідків до чого це може призвести.