В локальних округах району відбулись відбіркові етапи Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

Дата: 10.10.2017 17:36

Мета фестивалю – це широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронтах АТО. Номінації Фестивалю: солісти-вокалісти; вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі; художнє читання; кращу живописну, графічну, декоративно-тематичну композицію. Членами журі Підгородецького локального округу, Верхньосиньовидненського, Козівського, Завадківського  та Славського освітніх округів, відповідно до Положення про фестиваль, було відібрано кращих учнів та колективи, які братимуть участь в районному етапі фестивалю.