Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Програма заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м.Львові: основні напрямки

Дата: 13.07.2017 17:34
Кількість переглядів: 123

Фото без описуСьогодні, 13 липня, під час брифінгу, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук озвучив 4 основні блоки Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на ‎2017-2019 роки.

Відтак, перший – це збирання сміття, наступний блок – це його вивезення, третій – утилізація на полігонах і четвертий, завершальний – надання допомоги тим полігонам і територіям, які приймають сміття з міста Львова. Для кожного із цих блоків розробили перелік відповідних завдань.

Також він зазначив, що Львівська облдержадміністрація взяла на себе зобов’язання повністю вивезти сміття з міста Львова і розробити заходи, які унеможливлять виникнення подібної ситуації надалі. Ці заходи також викладені у Програмі.

«Ми бачимо чіткі кроки того, як їх реалізувати та логістику цього процесу і не вбачаємо перешкод у реалізації цих заходів. Сьогодні ми плануємо повністю очистити Львів від перенакопиченого сміття і від завтра перейти до поточного прибирання», - наголосив Назарій Романчук.

Зазначимо, що зараз ТПВ з міста Львова приймають 15 полігонів у межах області. Також ТПВ вивозять на територію полігонів, що розташовані за межами області на договірних засадах.

«Відколи облдержадміністрація розпочала очищувати від сміття місто Львів, вивезли 2,5 тисячі тонн твердих побутових відходів з перенакопиченого майданчика перевантажувальної станції компанії «ГрінЕра Україна», розповів Назарій Романчук.

З 3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у м. Львові, та які захороняють на полігонах.

Нагадаємо, що сьогодні, 13 липня, під час Х позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на ‎2017-2019 роки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора