Засідала комісія з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа

Дата: 16.05.2018 17:33

Сьогодні, 16 травня,  під головуванням першого  заступника  голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича   відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа у Сколівському районі.   Під час якого  обговорено  пропозиції щодо придбання житла (родинні групі): дитині, позбавлені батьківського піклування та його двом сестрам-особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. За результатами  розгляду та обговорення пропозицій, комісія вирішила:  службі у справах дітей РДА  підготувати  відповідні пакети документів в службу у справах облдержадміністрації для розгляду на Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа у Львівській області.