До Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості завітали школярі з команди ПрофіГід!

Дата: 21.06.2018 17:33

Фото без описуСьогодні, 21 червня ,  до Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості завітали школярі з команди ПрофіГід!

В рамках участі у міжрегіональному проекті з профорієнтації учнівської молоді ПрофіКемп, учасники ПрофіГіду разом зі своїми кураторами з освітянської сфери, місцевої дитячої бібліотеки та служби зайнятості взяли участь в on-line навчанні, організованому Львівським обласним центром зайнятості та ГО «Ангелик» у форматі відеоконференції.

Розглядалися питання, що стосуються основ проведення піар-компанії ПрофіКемпу. Відеоконференція відбулася у форматі лекція-запитання-відповіді.