Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Агротуристичний кластер “ГорбоГори” запрошує на ярмарок

Дата: 13.07.2017 17:30
Кількість переглядів: 174

Фото без опису12 липня 2017 року в Пустомитівському районі відбулась друга робоча зустріч учасників агротуристичного кластеру “ГорбоГори”.

Учасниками стали представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, департаменту агропромислового розвитку, управління туризму та курортів та департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, комунального підприємства “Злагода”, Львівського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, голови Раковецької, Поршнянської та Семенівської сільських рад, фермерські господарства Пустомитівського району.

Під час зустрічі визначили завдання, де основою буде виробництво продукції сільського господарства (сири, джеми, варення) та розроблення туристичних маршрутів цієї сільської місцевості, напрацьована і обговорена концепція та дорожня карта проекту “ГорбоГори”, розроблені етапи впровадження проекту, а також анонсовано проведення ярмарку “Добрі традиції Галичини”, що відбудеться 19 серпня 2017 року. Підчас проведення ярмарку заплановано  концертну програму культурних колективів району, проведення майстер-класів по валянню овечої вовни, виготовлення кованих виробів та виробів з деревини, презентації національних парків Львівщини, цікаві розповіді про історичні довідки району, розважальні програми для дітей, спілкування з тваринами  та інші програми.

“Найважливішою ланкою такої роботи є ініціатива місцевих фермерів Антона Мільчевича, Мандзюка Ігоря та Темчишина Олега, які наважились на перший крок та починання задля розвитку фермерства, туризму та інфраструктури  сільській місцевості в якій вони проживають” – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Довідка:

Метою проекту “ГорбоГори” є створення агротуристичного кластеру на території Раковецької, Поршнянської та Семенівської сільських рад Пустомитівського району шляхом поєднання соціально-культурного, природного, агровиробничого ресурсів та туристичного потенціалу району з метою створення робочих місць, а також збільшення доходу суб’єктів господарювання кластеру, через залучення туристичних потоків зі Львова, а також львів’ян до цієї сільської місцевості.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора