Підведено підсумки фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»

Дата: 06.12.2017 17:30

Фото без описуНещодавно  у відділі освіти підведено підсумки фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» у номінаціях: «Конкурс плакатів» та «Конкурс фотографій». Фестиваль-конкурс проводився із метою популяризації та пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.  У районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров'я» взяли участь 37 учнів із 24 навчальних закладів району.  Завдання фестивалю-конкурсу:

• активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя;

• набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя;

• підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД інфекцій;

• популяризація технології навчання щодо формування здорового способу життя;

• виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявом серед дітей і молоді засобами мистецтва.

У районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров'я» взяли участь 37 учнів із 24 навчальних закладів району. Оцінювали дитячі роботи журі:

• Іванютенко Ліліана Вікторівна, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Сколівської РДА;

• Александрович Ігор Васильович, головний спеціаліст Сколівської РДА;

• Карпінець Галина Андріївна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Сколівської РДА.

Переможцями конкурсу стали:

-номінація «конкурс фотографій»- колективна робота учнів Орівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-номінація «конкурс плакатів»-учениця Головецької ЗОШ І-ІІІ ст.