Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Україна і Польща відзначили прогрес у роботі Міжурядової Координаційної Ради з міжрегіонального співробітництва

Дата: 20.04.2017 17:29
Кількість переглядів: 228

Фото без описуХІІІ засідання Міжурядової Координаційної Ради відбулося менш ніж півроку тому у Львові, і сьогодні ми вже маємо певний прогрес у реалізації домовленостей, що сприяло впровадженню заходів з просторового розвитку територій вздовж державного українсько-польського державного кордону та активізації співпраці у сфері ефективного використання залізничної інфраструктури для забезпечення сучасного пасажирського залізничного зв'язку між Україною та Польщею.

Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В?ячеслав Негода під час зустрічі з Державним секретарем Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща Якуб Скібою у м. Варшава.

Під час зустрічі обговорили стан реалізації домовленостей досягнутих у ході ХІІІ засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва.

«Уряд України успішно впроваджує амбітні реформи регіональної політики, в тому числі щодо децентралізації владних повноважень та територіальної консолідації, і результат реформ вже позитивно впливає на розвиток кожного регіону – відновлюється робота промислового комплексу, зростає активність у сфері будівництва та інвестиційної діяльності, покращується ситуація на ринку праці, а зростання доходів місцевих бюджетів дозволяє регіонам більш самостійно вирішувати місцеві проблеми розвитку», - повідомив Перший заступник Міністра.

Сторони підкреслили, що міжрегіональне та транскордонне співробітництво є  найважливішою складовою стратегічного партнерства України з Республікою Польща та європейської інтеграції України.

В?ячеслав Негода порушив питання реалізації інвестиційних проектів в рамках Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща  про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, якнайшвидшого укладання міжурядової Угоди про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів які перетинають українсько-польський державний кордон, реалізації проекту розмежування легкового і вантажного руху в автомобільному пункті пропуску «Краківець-Корчова», розв’язання ситуації з чергами на українсько-польському кордоні тощо.

За результатами зустрічі сторони домовилися про здійснення спільних заходів для підвищення ефективності функціонування пунктів пропуску на українсько-польській ділянці державного кордону, визначення пріоритетів організації спільного контролю в пунктах пропуску,  вдосконалення правових засад для прискорення митного оформлення та скорочення черг на спільному державному кордону, запобіганню правопорушенням.

Сторони наголосили на необхідності сприяти активізації міжрегіонального співробітництва та обміну досвідом між бізнесом, між органами місцевого самоврядування на різних рівнях, які уклали угоди про партнерство.

Зауважимо, що 20-21 квітня у Варшаві відбувається VI засідання Українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора