Там, де звучить рідна мова, живе український народ

Дата: 27.02.2019 17:24

?????????»?????° ?????? ???»?µ???° ?????µ???°???????????°.25 лютого 2019 року у Тухлянському ОНЗЗСО І-ІІІ р.- гімназії відбувся захід "Там, де звучить рідна мова, живе український народ", приурочений Дню рідної мови та 148-й річниці від дня народження Лесі Українки. У ньому взяли участь заклади освіти, що входять до Тухлянського освітнього округу. Розпочалося свято піснею "Від Бога наша пісня" (учні 11-Б класу Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії). Красу й багатство рідної мови розкрили учні Тернавської ЗОШ І-ІІ ст., зігравши сценку "У потязі".

Декламували вірші про рідну мову учні Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії, Тернавської ЗОШ І-ІІ ст., Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №1, Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2. Учень Головецької ЗОШ І-ІІІ ст. прочитав гумореску "Чия мова краща?".
Учениці Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2 показали сценку "Мати і дочка", а учні Опорецької ЗОШ І-ІІ ст. інсценізували уривок поеми "Давня казка". Учні ж Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії поставили драматичну картину "У Колодяжному" Лесі Храпливої.
Особливо сподобалися глядачам танцювальні постановки "Думи мої, думи", "Ми – українці", виконані учасниками хореографічного гуртка.
Бурхливі оплески викликали пісні, які звеличують нашу мову, передають її неповторність, милозвучність і красу ("Рідна мова колискова" – уч. 5 класу; "Пісня про Україну" – уч. 7 класу, "Україна – це ми","Українська мова" – уч. 9 класу Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ р. ; "Батьківська мова" – уч. 5 класу; "Церковця" – уч. 8 класу Опорецького ЗОШ І-ІІ ст.; "Мова єднання" – уч. 5 класу Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №1, "Це моя земля, це моя країна" – уч. 9 класу Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст. №2).
Вразила всіх до сліз пісня "Давня весна", яку виконала учениця Головецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Закінчилося свято виконанням усіма учасниками "Гімну української мови"