Нема любові понад ту, що окропила кров'ю Крути і ту гарячу кров святу повік Вкраїні не забути

Дата: 30.01.2019 17:23

Фото без описуБій став великим подвигом в ім'я України, хоч і не мав визначального воєнного значення для українського народу, проте, став символом героїзму, жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність. Бойовий наказ наша молодь виконала, а пам'ять полеглих оповита ореолом слави, стала зразком для майбутніх поколінь! Нехай їх смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину! 29 січня  в Сколівській районній бібліотеці проведено патріотичну годину "Червоніє сніг на полі, це пролляли кров герої..." до 101-ї річниці боїв під Крутами.

Фото без описуУ заході взяли участь   заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький,  начальник  відділу культури Оксана Бренич, бібліотекарі, освітяни, учнівська молодь. Вчитель історії Безега М.І. провів екскурс історії України того періоду, а учні декламували вірші патріотичної тематики. Заступник голови  райдержадміністрації   Володимир Крушельницький наголосив про велику жертовність Героїв Крут, відзначивши, що сучасній молоді є з кого брати приклад. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих в бою під Крутами.