Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Представників ОТГ на Львівщині навчали кадрового менеджменту

Дата: 23.11.2017 17:22
Кількість переглядів: 152

Фото без опису22 листопада за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах реалізації проекту «Загрози та ризики забезпечення формування кадрового потенціалу об’єднаних територіальних громад» провели семінар з питань формування кадрового потенціалу. Навчання проводили на базі Давидівської об’єднаної територіальної громади, учасниками стали представники ОТГ Львівщини.

На семінарі презентували основні шляхи виявлення та уникнення ключових загроз формування кадрового потенціалу громади, а також розглянули питання формування ефективного менеджменту органів місцевого самоврядування, фінансової спроможності громади як запоруки успішного розвитку кадрового потенціалу територій.

Відтак, такі заходи забезпечать фахове зростання управлінського персоналу ОТГ, налагодження партнерських відносин між громадами, окреслення і реалізація спільних проектів.

Проект проводила громадська організація Академічний простір,один із переможців конкурсу у межах Регіональної програми сприяння розвитку Інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора