Актуальні питання розвитку освіти в районі розглянули сьогодні на нараді

Дата: 03.06.2019 17:21

Фото без описуCьогодні, 03 червня, голова райдержадміністрації  Богдан Янко  провів робочу нараду за участю заступників голови райдержадміністрації,  начальника відділу освіти та головного бухгалтера відділу освіти. В ході наради будо обговорено ряд питань, зокрема: питання щодо фінансування малокомплектних шкіл, закладів дошкільної освіти та закладів позашкільної освіти району. Проінформовано про стан проведення капітального ремонту закладів освіти, розглянуто альтернативні варіанти щодо харчування школярів, питання  ремонту та забезпечення паливом «Школяриків». Голова райдержадміністрації наголосив на тісній співпраці відділу освіти з органами місцевого самоврядування, особливо що стосується  співфінансування  освітніх закладів району. За результатами наради дано відповідні доручення.