Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пристібнись! Не випробовуй долю!

Дата: 01.08.2017 17:21
Кількість переглядів: 789

Сучасний водій має в своєму розпорядженні дуже простий і дивовижно ефективний засіб захисту - ремінь безпеки. Сьогодні, застосування цих засобів безпеки стало обов`язковим. Тим часом багато хто з водіїв і пасажирів нехтують пасивними засобами безпеки. А даремно. Такі люди, напевно, не уявляють собі, з якими величезним інерційними силами вони мають справу. Ремінь безпеки, перетворює водія в єдине ціле з салоном автомобіля, охороняє його від удару об приладовий щиток або від небезпеки бути викинутим через дверцята або вітрове скло, що майже завжди призводить до трагічних наслідків.

Результати численних краш - тестів доводять, що утриматися за кермом при зіткненні можна лише на швидкості в 5 км на годину. При зіткненні на швидкості 60 км людина, що важить 75 кг, піддається навантаженню в три тони. Якщо ж зіткнення відбувається, наприклад, за містом, де швидкість вища, то сила інерції при 80 км/год досягає дев`яти тон. Такі аварії призводять до вірної смерті. Але це відноситься до тих випадків, коли водій і пасажири не були пристебнуті пасками безпеки.

Деякі водії бояться, а раптом при необхідності ремені не дозволять швидко вибратися з автомобіля. Ці побоювання марні. Оперативно покинути машину при перекиданні або ударі об перешкоду ви зможете тільки в тому випадку, якщо не втратите свідомість, нехай навіть на лічені миті. Тільки тоді ви збережете здатність міркувати, що тут треба робити для спасіння, і правильно оцінити ситуацію. Саме ремені безпеки і забезпечують вам таку можливість міркувати, оберігаючи від ударів об деталі кузова або органи управління автомобілем.

Один рух руки перед тим, як рушити з місця – і сотень смертей не було б. Один легкий рух, і та людина, що зламала собі все, що можна було зламати, була би живою, радувала близьких та батьків.

Трапляється те, що трапляється. І траплятиметься далі, якщо людина не усвідомить життєву необхідність використання засобу індивідуального захисту.

Відповідно до Світового звіту щодо попередження травмувань на дорозі, використання ременів безпеки є одним з найбільш ефективних заходів у безпеці дорожнього руху, який рятує більше життів, ніж будь-яке інше втручання.

Не нехтуйте власною та безпекою інших, пам’ятайте шанс на життя є у кожного!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора