Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактична робота соціальних служб у с.Козьова

Дата: 14.11.2018 17:18
Кількість переглядів: 560

Фото без опису14 листопада   комісією у складі головного спеціаліста служби у справах дітей Олени Урдей, спеціаліста служби у справах дітей Ірини Дуб, головного спеціаліста відділу освіти Романа Лесишина проведено  профілактичні заходи у Козівському ОНЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцею ім.М.Гаврилка при ЛНУ ім.І.Франка: для учнів 5-6 класів захід на тему: «Профілактика булінгу у шкільному середовищі» (охоплено 35 учнів); для учнів 7-8 класів захід на тему: «Крок у майбутнє без алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії» (охоплено 39 учнів); для  учнів 9-11 класів захід на тему: «Життя на продаж. Не стань жертвою торгівлі людьми» (охоплено 50 учнів).

Учні  мали можливість подивитися інформаційні ролики, проаналізувати різні ситуації, попрацювати у групах, висловити свої міркування та бачення, взяти участь у іграх: «Міф чи правда, «Кордон»,  «Дерево результатів» і насамкінець закріпили отриманні знання за допомогою тренінгів.

На виконання спільного наказу №22-0/07-01/304/17 від 23 серпня 2018 року «Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»» проведено рейд в ході якого з’ясовано, що усі учні охоплені навчанням.  Не виявлено дітей схильних до бродяжництва та жебракування. Також, працівниками служби у справах дітей проведено перевірку організаційно-виховної роботи  та правовиховної.  Робота ведеться на належному рівні.

Крім цього, проведено рейд «Діти вулиці» з метою захисту прав та законних інтересів дітей, профілактики правопорушень та злочинності у  їх середовищі. виявлення фактів вчинення ними та відносно них правопорушень. Порушень не виявлено.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора