Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Львівщина налагоджуватиме тісну співпрацю із Бразилією у галузі економіки, культури, туризму, - зустріч в ЛОДА

Дата: 28.02.2017 17:16
Кількість переглядів: 244

Фото без описуПро налагодження співпраці у економічній, туристичній, культурній, агропромисловій сферах та галузі ІТ-індустрії йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освалдо Біато Жуніором у вівторок, 28 лютого.

"Дуже важливо, що у час 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Бразилією можемо обговорити потенційні напрямки співпраці. Хочу подякувати також за Національний день української громади у Бразилії, встановлений 24 серпня, - наголосив Олег Синютка. - Думаю нам варто активізувати та налагоджувати співпрацю перш за все у економічній, енергетичній та агропромисловій сферах. Також рекомендуємо вашим бізнес-компаніям інвестувати у Львівщину. Зокрема, можна організувати поїздку представників бізнесу до нас з подальшою підготовкою та реалізацією проектів".

Також голова ОДА акцентував на важливості активізації співробітництва у культурній сфері та організації обміну творчими колективами між країнами. Розповів і про туристичні можливості Львівщини, зокрема про лікувально-оздоровлювальні курорти.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні зазначив, що активізація співпраці з Україною є для його країни дуже важливою. "Є дуже багато сфер, в яких ми можемо активно співпрацювати. Зокрема, великий потенціал бачу у торгово-економічній галузі. Тут варто починати відроджувати успішні відносини, що були між країнами до 2012 року, - наголосив Освалдо Біато Жуніор. - Я нещодавно спілкувався із послом Японії в Україні і, він зазначив, що компанії його країни задоволені діяльністю на території вашої області. Тому я переконаний, що тут позитивний інвестиційний клімат. Тому дуже важливо запевнити представників бразильського бізнесу у цьому".

Обговорили сторони зустрічі і напрямки співпраці у сфері культури, туризму, ІТ-індустрії.

"Я дуже хочу цьогоріч організувати масштабний культурний захід в Україні. Можна провести зокрема, національний День Бразилії не у Києві, а у Львові восени, - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні. - Також варто популяризувати туристичну Україну серед бразильців, адже вони дуже люблять подорожувати. Думаю, варто створити відповідне туристичне сузір'я міст у Центральній Європі, до яких включити і Львів, які відвідуватимуть бразильці".

"Щодо ІТ-індустрії – Львівщину включили у десятку найперспективніших регіонів у цій сфері. Тому хочемо запросити ваших спеціалістів на ІТ-форум у Львові, що відбудеться восени, - акцентував очільник області. - А на Національний День Бразилії варто запросити також нащадків українських емігрантів. Запрошуємо і ваші колективи на наш етнофестиваль "Етновир" за участі колективів світу у жовтні".

Під час зустрічі Освалдо Біато Жуніор також висловив зацікавлення щодо експорту львівських трамваїв у Бразилію, створення латиноамериканського кінофестивалю у Львові та співробітництво у галузі агропромислового комплексу, зокрема у виробництві на Львівщині бразильськими компаніями продукції на експорт.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора