Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Львівщині відбудеться базовий тренінг «Молодіжний працівник»

Дата: 15.05.2017 17:11
Кількість переглядів: 151

Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики реалізовує базовий тренінг Навчальної Програми "Молодіжний працівник" у Львівській області.

Програма покликана підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях; налагодити ефективний діалог між держструктурами та громадянським суспільством та надати інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.

До участі запрошують представників Львівської області, зокрема лідерів громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державних службовців, відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівників інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

При відборі перевага надаватиметься учасникам, які представляють Об’єднані Територіальні Громади

Більш детальну інформацію про Програму можна знайти на сайті.  

У межах Програми також оголошують конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу, який складатиметься з таких навчальних модулів:

- Молодіжна політика і молодіжна робота;

- Громада і молодіжна робота в громаді;

- Компетенції молодіжного працівника.

Тренінг відбуватиметься 9-11 червня у місті Пустомити (Львівська область). Зокрема, його учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Усі учасники отримають сертифікат про проходження Базового тренінгу Програми "Молодіжний працівник".

Заявку на участь заповнюйте за посиланням.  

Кінцевий термін подання заявок – 1 червня. Про результати конкурсу учасників повідомлять до 5 червня, а про організаційні деталі тренінгу – в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу.

На період проведення тренінгу учасників забезпечать харчуванням, проживанням і роздатковим матеріалом.

Контактна особа: Софія Курман, 0685121268.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора