"Книжки-кораблі думок, що мандрують хвилями часу", - Френсіс Бекон

Дата: 03.12.2018 17:10

Фото без опису30 листопада 2018 року в закладах загальної середньої освіти району проведено ІІІ Міжнародну гру “Sunflower”, метою якої було активне долучення учнів до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури, формування навичок аналізу літературного матеріалу, а також допомога учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю навчальних досягнень.

У грі взяло участь 490 учнів із 33 шкіл району, а саме: Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхнячківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ», Головецької ЗОШ І-ІІІ ст., Завадківського ОНЗССО І-ІІІ р., Довжківського ЗЗСО І-ІІ р., Задільського ЗЗСО І-ІІ р., Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Орівського ЗЗСО І-ІІІ р., Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст., Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст., Кам’янецького ЗЗСО І-ІІ ст., Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сколівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3, Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІ ст..-гімназія, Риківського ЗЗСО І-ІІ ст., Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Гребенівської ЗОШ І-ІІ ст., Жупанської ЗОШ І-ІІ ст., Коростівської ЗОШ І-ІІ ст., Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст.. №1, Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст.. №2, Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст., Опорецької ЗОШ І-ІІ ст., Орявської ЗОШ І-ІІ ст., Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст., Плав’я-Вадрусівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Сможенської ЗОШ І-ІІ ст., Сопітської ЗОШ І-ІІ ст., Тернавської ЗОШ І-ІІ ст., Хітарської ЗОШ І-ІІ ст. та Ямельницької ЗОШ І-ІІ ст.
Дякуємо за активну участь шкільним координаторам та учасникам гри!