«Школа успішного медичного менеджера-2017»: завершилась ІІ сесія навчань

Дата: 08.06.2017 17:09

Департамент охорони здоров’я спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» вже вдруге ініціювали проведення «Школи успішного медичного менеджера - 2017».

Участь у сесії взяли 30 керівників закладів охорони здоров’я: головні лікарі та їх заступники обласного, міського, районного рівня і сільських лікарських амбулаторій, яких відібрали для участі шляхом конкурсу.

У межах Школи медиків навчали ефективної комунікації, ділової української мови, конфліктології, управлінню командою тощо.

Співорганізатори заходу – Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та проект U-LEAD, що сфокусований на впровадженні реформ децентралізації в Україні.

Нагадаємо, що третя сесія «Школи успішного медичного менеджера» відбудеться у вересні.