Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Держава буде підтримувати українське книговидавництво - Президент

Дата: 19.09.2018 17:07
Кількість переглядів: 581

Фото без опису«Я як Президент твердо наголошую, що держава буде підтримувати українське книговидавництво», - заявив Президент Петро Порошенко під час відкриття Форуму видавців у Львові.

Водночас Глава держави зазначив: «Мушу визнати, що сьогодні якість і ефективність державної підтримки у цій сфері українського книговидавництва нас ще не задовольняють. Нам потрібні стимули, які б спонукали авторів і видавців до створення якісної книги, до задоволення попиту дуже вимогливого українського та європейського читача, до розширення збуту та поширення книжкової продукції».

Президент підкреслив, що певні надії покладає на прихід до керівництва Українського інституту книги людини, яка здобула заслужений авторитет і визнання серед книговидавців і читачів, — багаторічного організатора і директора Форуму видавців пані Олександри Коваль. Глава держави побажав успіху у діяльності нового керівника.

Президент також подякував організаторам Форуму за багаторічну віддану працю. «Переконаний, що цьогорічний Форум продемонструє унікальну програму читань, публічних розмов і заходів, які сприятимуть активному розвитку вітчизняного видавничого простору та розширенню міжнародних культурних зв’язків», зазначив він.

Петро Порошенко привітав авторів та видання, які стали лауреатами щорічної премії «Українська книжка року», про присудження якої він підписав відповідний Указ.

Президент привітав Миколу Григоровича Жулинського – автора та ТОВ «Видавниче підприємство «Ярославів Вал» за книжкове видання «Моя Друга світова: роман-хроніка в голосах»; Дмитра Володимировича Степовика – автора та державне спеціалізоване видавництво художньої літератури «Дніпро»; Григорія Аврамовича Фальковича – автора та ТОВ «Видавництво «Часопис» Дух і літера».

«Бажаю всім авторам міцного здоров’я, нових творчих звершень, а видавництвам – процвітання», — сказав Президент. Він наголосив, що сьогодні видавництва мають всі умови для розвитку та запевнив, що держава їм допомагатиме.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора