Захист прав дитини

Дата: 27.12.2018 17:04

Фото без описуСьогодні, 27 грудня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання  дано  дозвіл на позбавлення батьківських прав  батьків відносно  їх неповнолітніх дітей;   розглянуто заяву батька щодо дарування    житлового будинку та земельної ділянки у рівних частках  двом  неповнолітнім синам.  Заслухано  річні звіти про стан виховання, утримання і розвитку  дітей, які проживають у прийомних  сім’ях  у с.Нижня Рожанка та смт.Верхнє Синьовидне, а також звіти щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми. Окрім цього, розглянуто та затверджено індивідуальні плани  соціального захисту  двох дітей,  які опинились у складних  життєвих обставинах.