Захист прав дитини
Сьогодні, 27 грудня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання дано дозвіл на позбавлення батьківських прав батьків відносно їх неповнолітніх дітей; розглянуто заяву батька щодо дарування житлового будинку та земельної ділянки у рівних частках двом неповнолітнім синам. Заслухано річні звіти про стан виховання, утримання і розвитку дітей, які проживають у прийомних сім’ях у с.Нижня Рожанка та смт.Верхнє Синьовидне, а також звіти щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми. Окрім цього, розглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту двох дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.