Триває прийом робіт на конкурс «Моя школа майбутнього»

Дата: 12.02.2018 17:04

Фото без описуВчителів та учнів шкіл, де вивчають німецьку мову, запрошують до участі у конкурсі «Моя школа майбутнього». Учасники конкурсу мають у творчій формі розказати про позитивні зміни освітньої реформи. Приміром, тема конкурсного проекту може бути пов’язана з цифровими технологіями, можливостями міждисциплінарних уроків або компетентнісного підходу у навчанні учнів. Документація надається німецькою мовою. Тоді як презентувати проект можна німецькою або українською мовою на вибір. Серед інших правил конкурсу – організація учасників у команди з мінімальним складом 2 особи.

Детальнішу інформацію про конкурс та вимоги до кандидатів можна переглянути тут.

Термін подачі проектів – 31 березня 2018 року.

Переможці конкурсу поїдуть до Німеччини та познайомляться з освітніми інноваціями цієї країни. Учасники, які посядуть друге та третє місце, отримають цінні призи.

Зазначимо, що ініціатором проекту за підтримки Міністерства освіти і науки України став міжнародний культурний інститут Німеччини Goethe-Institut. Конкурс «Моя школа майбутнього» організований в межах українсько-німецького року мов.