Андрій Годик відзначив переможців конкурсу дитячого малюнку «Соборність очима дітей»

Дата: 27.01.2021 17:18

Фото без описуУпродовж тижня у Львівській області відбувався онлайн конкурс дитячого малюнку «Соборність очима дітей». Захід присвячений відзначенню Дню Соборності України. Учасникам конкурсу потрібно було намалювати малюнок на тему Соборності, опублікувати його в соціальній мережі Facebook, вказати прізвище, ім’я, вік автора та позначити організаторів конкурсу - департамент внутрішньої та інформаційної політики, хеш-тег публікації #Соборна_Україна.

Голосували за дитячі малюнки до 22 січня, а 23 січня провели підрахунок голосів та оголосили переможців конкурсу.

Загалом діти надіслали на конкурс приблизно тисячу малюнків, які «змагались» за звання кращого.

Так, переможцями Конкурсу дитячого малюнку «Соборність очима дітей» визначили малюнки, які набрали найбільшу кількість вподобань:

І категорія (до 6 років):

1 місце – Вікуся Кептанар, 5 років, м. Львів

2 місце – Яна Ануфрієва, 3 роки, м. Бібрка

3 місце – Мірошник Віталій, 5 років, м. Стрий

ІІ категорія (6-10 років):

1 місце – Назарій Данилишин, 8 років, м. Бібрка

2 місце – Максим Січкарук, 8 років, м. Бібрка

3 місце – Максим Мірошник, 8 років, м. Стрий

ІІІ категорія (10-14 років):

1 місце – Роксолана Загорулько, 11 років, с. Крукеничі

2 місце – Олександр Пристацький, 12 років, с. Крукеничі

3 місце – Сергій Павкович, 10 років, смт. Славське

Сьогодні ж перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик відзначив переможців конкурсу. Діти отримали солодощі й книги.

«Дякую усім діткам, які взяли участь у конкурсі. Ви - надзвичайно талановиті. Дякую вашим батькам, які плекають у маленьких серцях любов і гордість за власну державу», - зазначив Андрій Годик.

У своїх малюнках учасники зображали багату та квітучу Україну, воїнів АТО, бажання єдності та миру.

«Для нас важливо, що молоде покоління усвідомлює, що найголовніше зараз для України бути сильною та неподільною державою», - додав перший заступник.