Захист прав дитини

Дата: 24.12.2020 15:02

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дитини  обговорено сьогодні, 24 грудня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації  Роман Знак. Комісією  дано дозвіл на  дарування 1/2 житлового будинку та 1/2 земельної ділянки малолітній дочці,  а також  дано дозвіл на дарування по 1/3 частки квартири дочці, оскільки там проживає малолітня дитина. Окрім цього заслухано звіти щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які  перебувають на обліку служби у справах дітей, а саме: 14 дітей, позбавлених батьківського піклування;  13 дітей-сиріт та 5 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відтак обговорено  питання  шодо реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей в Сколівському районі у 2020 році.